SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Träningsgrupper 2021

Träningen börjar vecka 14 men inga träningar på röda dagar.

 

Grupperna uppdateras kontinuerligt.


  Måndagar 17-18 - Björn
  • Adam Backan
  • Axel Fornell Isaksson
  • Eje Albinsson
  • Felicia Backan
  • Linnea Fyhn
  • Rasmus Lorentzon
  • Vincent Krantz
  • Anton Christensen
  Måndagar 17-18 - Joakim
  • Alexander Levin Svärd * 
  • Emil Lindqvist
  • Jacob Sandström
  • Jonathan Ljungkvist *
  • Love Svartek
  • Marcel Kepinski
  • Oman-Melih Narman
  • Tom Johansson
  • Julian Hellgren*
  Måndagar 18-19 Hcp 18-36 Joakim
  • Leo Lenre
  • Love Offrell
  • Massimo De Marinis 
  • Dominic Zemturs Zurawski
  • Vilhelm von Friesendorff
  Måndagar 18-19 - Björn
  • Constanza Håkansson *
  • Elias Bergkvist*
  • Malte Axner
  • Marcus Rosenqvist *
  • Mina Jensen *
  • Stella Rosenbäck *
  • Theo Rosenbäck *
  • Oliver Kronkvist*
  Måndagar 19-20 Hcp 0-17
  • Anders Arent 
  • Anna Arent 
  • Christina Nordlander Johnsen 
  • Iza Johansson 
  • Ludwig Borg 
  • Mathias Wijk 
  • Tova Cargill 
  • William Oxenby 
  • Michael Le 
  Tisdagar 17-18 - Björn
  • Axel Ericsson
  • Charlie Ericsson
  • Lykke Sarin
  • Liam Adamsson
  • Isabella Mcclaer
  • Elly Salinder
  Tisdagar 18-19 - Björn 
  • Elias Bergkvist*
  • Elias Mattsson
  • Harald Larsson
  • Julian Hellgren*
  • Leyton Mårtensson
  • Molly Andersson
  • Rasmus Håkansson Österman
  • Siri Larsson
  Tisdagar 19-20 - Björn
  • Adam Mellberg
  • Constanza Håkansson *
  • Hanna Ekdahl
  • Hanna Mohell
  • Ida Borg
  • Leon Almviken
  • Jens Gonner
  • Linus Gansow
  • Marcus Rosenqvist *
  • Mina Jensen *
  • Oscar Christensen
  Fredagar 16-17 - Björn
  • Felicia Mattsson
  • Hugo Hallber
  • Leo Johnsson
  • Nea Zoe Avaniti
  • Hannes Blix
  • Hector Frémont
  Fredagar 17-18 Hcp 0-36 Joakim
  • Anders Arent  ojämn vecka
  • Anna Arent  ojämn vecka
  • Christina Nordlander Johnsen  ojämn vecka
  • Iza Johansson  ojämn vecka
  • William Oxenby  ojämn vecka
  • Tova Cargill ojämn vecka
  • Love Offrell  jämn vecka
  • Ludwig Borg  jämn vecka
  • Michael Le   jämn vecka
  • Massimo De Marinis  jämn vecka 
  • Emil Elmstedt
  • Stella Rosenbäck *
  • Theo Rosenbäck *
  Fredagar 16-17 - Joakim
  • Clara Husberg
  • Leo Husberg
  • Leo Isbring
  • Simon Isbring
  • Sixten Wene
  • Edward Howell
  Fredagar 17-18 - Björn
  • Adam Johansson
  • Benjamin Gunnarsson *
  • Erza Matarova
  • Felix Dahlgren *
  • Ludvig Bengtling
  • Lykke Jacobsson
  • Niklas Mölgaard
  • Sam Bengtsson-Nimander
  • Sebastian Gunnarsson *
  • Viktor Hildingh
  Lördagar 9-10 Björn
  • Emma Friman
  • Marcus Friman
  • Thilde Bergsten
  Fredagar 18-19 - Joakim
  • Alexander Levin Svärd *
  • Alvin Håkansson
  • Astrid Blom
  • Felicia Leventin
  • Leo Bassman
  • Oliver Kronkvist*
  • Tristan Törnil
  Lördagar 10-11 Björn
  • Albin Hansen
  • Alexander Lindberg
  • Axel Wettermark
  • Louis Wiklund Matala
  • Mathilda Frank
  • Naia Baumler
  • Molly Svensson-Berglund
  • Brynja Björnsdottir
  • EbbeMånsson
  Lördagar 11-12 Björn
  • Astrid Larsson
  • Benjamin Gunnarsson*
  • Elias Bergkvist*
  • Felix Dahlgren*
  • Jonathan Ljungkvist *
  • Ludvig Christensen
  • Rebecka de Mare
  • Sebastian Gunnarsson
  • Viggo Boström
  • Victor Asplund
  Lördagar 12-13 Björn
  • Albin Kjellberg
  • Felix Bjerhagen
  • Noerl Bjerhagen
  • Theodor Kamm
  • Theodor Kamm
  • Zack Sjöö
  • Hanna Hagström Wulff
  Team Malmö Burlöv Anna-Carin
  • Anders Arent
  • Anna Arent
  • Christina Nordlander Johnsen
  • Iza Johansson
  • Massimo De Marinis
  • Love Offrell
  • Ludwig Borg
  • Michael Le
  • Tova Cargill
  • Willian Oxenby
  • Emil Elmstedt